Про бренд

Щоб насолоджуватися кожним кіно ввечері

Якщо фільми існують – значить їх можна дивитися. І робити це потрібно із задоволенням, включаючи пошук та вибір фільму, та отримуючи максимум емоцій від самого перегляду. Щоб щовечора перегляд фільмів – був ідеальним. У цьому полягає покликання G+.

Телевізор яким він має бути

Якщо існує телевізор з великим екраном, він повинен виконувати свою функцію і використовуватися прямо за призначенням. Справжній смарт TV – безперечно повинен замінювати ноутбук у задачі пошуку будь-яких фільмів з Інтернету. Це має бути легко, без будь-яких обмежень чи нюансів. З найкращою якістю картинки та відмінним звуком. Такий телевізор створює та виробляє G+.

Просто та зручно

При першому включенні – всі світові фільми з інтернету доступні для перегляду. Лише увімкніть Wi-fi. Немає такого фільму в інтернеті, який би ви не змогли подивитися з телевізором G+.

Надійно

По суті, це найнадійніша модель одного з найвідоміших світових брендів TV. Запатентована технологія екрану, найкраща у світі операційна система, найсучасніші компоненти. Все це видно у технічних характеристиках. Безперечна офіційна гарантія 2 роки з мережею сервісних центрів по всій країні. Нема чого додати – максимально надійно.