Лендінг

Дивитися фільм онлайн безкоштовно

Ми робимо так щоразу, коли хочемо подивитися фільм.

Звичайно, є багато хороших онлайн кінотеатрів — але там або немає потрібного фільму, або за кожну спробу почати перегляд потрібно заплатити повну вартість. Якщо за вечір спробувати кілька фільмів і не вгадати по обкладинці — виходить досить дорого та неприємно.

Залишається всього два питання

Чому не на телевізорі?

Якщо ви дивитеся вдома – навіщо ж тулитися з ноутбуком чи планшетом? Набагато зручніше дивитися на екрані великого телевізора, тим більше всією сім’єю.

Чому не в додаткові?

З кожним днем пошук дається все складніше та довше? І як було б зручно мати всі фільми з інтернету — в одному зручному онлайн кінотеатрі, з обкладинками, описом, сортуванням та збереженням історії перегляду.

У чому відмінність від інших SMART TV?

Телевізор G-PLUS дозволяє дивитися фільми онлайн безкоштовно, збираючи їх з усіх існуючих в інтернеті сайтів. Саме з тих, на яких ви зараз дивитеся фільми у браузері.

Вибрати модель

Як замінили сторінку пошуку на ноутбуці?

Уявіть будь-який відомий онлайн кінотеатр. Тепер усі безкоштовні фільми з інтернету виглядають так само: у вигляді галереї, з обкладинками та описом фільмів, з підтримкою голосового пошуку, сортування та збереженням історії ваших переглядів.

Переваги SMART телевізора G-PLUS

Безкоштовні фільми

Всі безкоштовні фільми з інтернету доступні на смарт телевізорі G-PLUS у зручному форматі онлайн-кінотеатру та головного екрану телевізора для перегляду безкоштовних фільмів G-PLUS.

Youtube та всі кінотеатри

Netflix, Disney, Amazon, а також Megogo та Кінопошук. Будь-які існуючі онлайн кінотеатри доступні для завантаження в два кліки.

AirPlay и MirrorLink

Трансляція екрана вашого смартфона або ноутбука на великий екран телевізора для перегляду безкоштовних фільмів G-PLUS. Керування телевізором із мобільного додатка.

Android OC

G-PLUS – мабуть, один із найпотужніших smart телевізорів: процесор А 55 4 ядра, оперативна пам'ять 1,5 Gb, flash пам'ять 16 Gb, двостандартний WI-FI, Bluetooth.

Google Play

У нашому телевізорі для перегляду безкоштовних фільмів є магазин додатків з доступом до 10 000 продуктів - онлайн кінотеатри, ігри, спорт, розваги.

IPS екран

Еталон у виробництві екранів, забезпечують ідеальну якість картинки під будь-яким кутом перегляду та максимальний термін служби без втрати яскравості та контрастності.

50+

СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ

5 ТОП

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІВ

10

КРАЇН ПОПУЛЯРНОСТІ

500000+

КОРИСТУВАЧІВ

Що подивитись сьогодні ввечері?

Весь складний шлях пошуку хорошого фильма перетворюється у справжнє задоволення!


За назвою

Якщо ви знаєте назву, просто введіть її в рядок пошуку або скажіть через голосовий пошук.

За жанром

А також за роком випуску, країною та багатьма іншими параметрами. Такого ви не знайдете у відомих онлайн кінотеатрах.

Що дивляться?

Подивіться, що дивляться зараз понад півмільйона власників телевізорів G-PLUS.

Мої фільми

Усі переглянуті вами фільми завжди під рукою на окремій сторінці. Вам не потрібно шукати улюблений фільм заново.

Сравните сами

Как происходит поиск одного и того же видео на ноутбуке и на телевизоре G-PLUS. 

Насколько отличается поиск, “что посмотреть сегодня вечером”.

Часті питання

Смарт-телевізор G-PLUS дозволяє дивитися фільми онлайн безкоштовно, збираючи їх з усіх існуючих в інтернеті сайтів, на яких ви зараз дивитеся фільми в браузері.

Для вашої зручності ми запакували всі безкоштовні фільми в дуже зручні додатки для телевізора. Тепер дивитися фільми безкоштовно – стало ще й зручно! Новинки, каталог, за жанрами, зберігає історію перегляду. Все точно так, як у найкращих онлайн-кінотеатрах.

Таких програм ми запакували в телевізор цілих три. З різним дизайном, різним інтерфейсом і трохи різним каталогом фільмів. Щоб ви точно знайшли той, який вам до вподоби. Незабаром цих програм у телевізорі буде п’ять.

Звичайно! Без проблем. Це повноцінний смарт телевізор, він працює на базі операційної системи Android. Ви зможете завантажити абсолютно будь-яку програму, яка існує для smart tv або планшета.

Тут потрібно почати з технічних характеристик – якості та роздільна здатність екрану, об’єму пам’яті, потужності процесора і так далі. Докладно розібратися та порівняти ви зможете на сторінці вибору моделей. Але проста відповідь — ціна така сама, як на звичайний смарт телевізор.

Ми надаємо 2 роки безумовної гарантії на смарт-телевізор G-PLUS. Це означає без підводних каменів, без тексту дрібним шрифтом. Хоч би що зламалося — це завжди гарантія, окрім розбитого звичайно. Більше того, ми не колупаємо в сервісних центрах ваш телевізор, і не віддаємо вам перепаяний вздовж і поперек. Ми просто змінюємо телевізор на новий.

Так, можна. Відповідальність за розміщення контенту в інтернеті несе власник інтернет-ресурсу, де розміщено фільм, а не виробник чи продавець телевізора, ноут-бука або телефона, на якому такий контент переглядається. При цьому і сам телевізор G-PLUS, і його виробник є абсолютно легальними. Наш смарт телевізор сертифікований за всіма вимогами, є абсолютно легально імпортованим у країну зі сплатою всіх податків. Продається у мережах електроніки нарівні з іншими брендами.